e-Doktor Uygulaması

Ana Sayfa e-Doktor Uygulaması
E-Doktor

Online Sağlık Platformu

E-Doktor doktorlar ve hastaların online olarak görüşmesine olanak sağlık platformudur.Hastaların hastaneye gitmeden ön muayene olmasını sağlar.
Hastaların bulundukları yerden sağlık hizmeti almalarını ve bu sayede sağlık sistemindeki yükü hafifletir.Böylece hem hastaların hem de doktorların daha kolay iletişim kurmasını sağlar

e-Doktor Uygulaması

  • Geliştirilen uygulama ülkemiz piyasasındaki mevcut uygulamalardan çok daha fazlasını sunmaktadır.Türkiye’nin önde gelen hastanelerinin kullandığı uygulamalarla kıyaslandığında ,barındırdığı birçok yenilik sayesinde benzerlerinden sıyrılmakta ve öne çıkmaktadır.Mevcut uygulamalar incelendiğinde genel olarak barındırdıkları özellikler:
  • Online Randevu
  • Doktor Bilgileri
  • Hastane Bilgileri
  • İlaç ve Reçete Kayıtları Geçmiş Dönem Hastane Kayıtları gibi temel özellikleri barındırmaktadır.

E-Doktor ise bu özelliklere ek olarak birçok farklı yeni ve kritik özelliği bünyesinde barındırmaktadır.Bu sayede diğerlerinin yapamadığı birçok işi kolayca gerçekleştirilebilmektedir.


Online Görüntülü Görüşme

Hastanelerin kullandığı mevcut yöntemler WhatsApp üzerinden görüntülü görüşme özelliği üzerinedir.E-Doktor ise kendi bünyesinde bu özelliği bulundurmaktadır.Bu sayede görüşmeler ve randevular daha kolay ve düzenli şekilde gerçekleştirilebilmektedir.Ayrıca E-Doktor verileri kendi içerisinde barındırarak istenildiğinde tekrar kullanılmasına olanak sağlamaktadır.


Online Ödeme

Online ödeme yöntemi ile görüntülü görüşme, online randevu ve test randevuları online ödeme kolaylığıyla gerçekleştirilebilir.


Test ve Tahlil Sonuçlarını Görüntüleme

Uygulama içerisinde geliştirilecek test ve tahlil sonuçlarını görüntüleme modülleri sayesinde hastaların sonuçları görüntü kalitesinde düşüş olmadan görüntülenebilir.


Yardımcı Yapay Zeka Desteği

Yardımcı yapay zeka desteği ile birden fazla alanda teknolojinin gücünü kullanın.Hasta ve doktorlar için online asistanlar ve doktorlara yardımcı yapay zeka asistanlarını kullanın.