İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları

İŞ SAĞLIĞI GÜVENLİĞİ
iFocus Teknoloji’nin değerleri ve İK uygulamaları, çalışanlarımıza verdiğimiz değere dayanmaktadır. Çalışanlarımızın sağlık, güvenlik ve mutluluğu, stratejik hedeflerimiz olan büyüme, karlılık ve yeni fırsatlar yaratma odağımızın ayrılmaz bir parçasıdır. İş sağlığı ve güvenliği konusunda proaktif bir yaklaşım sergileyerek, riskleri önceden tespit eder ve sürekli gelişim bakış açısı ile önleyici faaliyetlerde bulunarak iFocus Ailesinin mutlu, sağlıklı ve güvenli bir şekilde çalışmasını sağlar.

FIRSAT EŞİTLİĞİ
Çalışanlarımızla ilgili tüm kararları, çalışanın cinsiyeti, yaşı, inancı, etnik kökeni, milliyeti, medeni durumu, sağlık durumu, fiziksel engelleri, cinsel tercihlerinden bağımsız olarak veririz. Çalışanlarımıza yönelik veya onlar arasında her türlü ayrımcılığa ve tacize karşı durur ve bu konularda asla taviz vermeyiz. Tüm insan kaynakları politika ve süreçlerimizi, bu temel prensibi esas alarak uygularız.


EMEĞİ TAKDİR
Çalışanlarımız fark yaratan çalışması ya da değerlerimizi yaşatan örnek davranışları için ödüle aday gösterilir. Çalışanlarımızın “fikir@ifocus.com” e-posta adresi üzerinden ilettiği fikirler, fikir havuzunda toplanır ve her 3 ayda 1 kez en iyi fikir çalışmasının sahibi arkadaşımız ödüllendirilir. Değerlendirmeler Ödüllendirme Komitesi tarafından yapılır. Çalışanlarımızın aidiyet duygularını arttırmak için ” Kıdem Ödüllendirmesi ” yapılır ve 5, 10 ve 15 yıldır bizimle olan çalışma arkadaşlarımız için her yıl “Kıdem Ödül Töreni” düzenlenir.


KARİYER SÜREÇLERİ
Tüm çalışanlarımızın görev ve sorumlulukları belirlenmiştir. Çalışanlarımızın doğru ve adaletli bir değerlendirmeye tabi tutulması için çalıştıkları birimin hedeflerine bağlı olarak bireysel performans kriterleri uygulanır ve doğru hedeflendirmeler ile değerlendirilmeleri sağlanır. Bu süreçte fark yaratan çalışanı ayırt eden ve bireysel katkıyı gösteren değerlendirmelerin yapılmasına önem verilmektedir. Ücret ve Ek Menfaatler politikamız, çalışanlarımızın yetkinliklerini, üstlendikleri görev ve sorumlulukları, eğitim ve iş tecrübelerini esas alır. Yüksek performansı ödüllendiren, adil ve yenilikçi bir yapıyı sürekli kılmayı amaçlar. Ücret ve Ek Menfaatler  politikamız yetenekli çalışanları iFocus’a kazandırmak, çalışanların performansını, motivasyonunu ve bağlılığını arttırmayı hedefleyen rekabetçi bir sistem üzerine kurulmuştur.

İş Tanımı:

 • Müşteri ihtiyaçlarını analiz ederek, uygun teknoloji ürünleri ve çözümleri sunarak satış yapma.
 • Müşteri portföyünü genişleterek yeni müşteriler kazanma ve mevcut müşterilerle güçlü ilişkiler kurma.
 • Pazar araştırmaları yaparak, rekabet analizleri ve müşteri geri bildirimleri doğrultusunda satış stratejileri oluşturma.
 • Satış süreçlerini takip ederek, satış hedeflerine ulaşma ve raporlama yapma.
 • Satış sonrası destek sağlayarak müşteri memnuniyetini artırma ve müşteri sadakatini güçlendirme.
 • Pazarlama faaliyetlerine katkı sağlama ve şirketin pazarlama stratejilerini destekleme.
 • Satışını yaptığı uygulama ve yazılıma hâkim olmak. Satış sonrasında satışını gerçekleştirdiği uygulamanın güncel versiyonu, bakım gibi çalışmalarda müşteriyi ile iletişimde olmak.

 

Aranan Nitelikler:

 • Üniversite mezunu, tercihen işletme, pazarlama veya ilgili alanlarda eğitim almış.
 • En az 3 yıl tecrübeli, tercihen teknoloji ürünleri ve yazılımları satışında deneyimli.
 • İletişim becerileri güçlü, ikna kabiliyeti yüksek ve müşteri odaklı çalışabilen.
 • Pazar analizleri yapabilme ve stratejik düşünebilme yeteneği olan.
 • Ekip çalışmasına uyumlu, sorumluluk sahibi ve sonuç odaklı.
 • MS Office uygulamalarına hâkim

  İletişim Formu

  Aydınlatma Metnini okudum. İncele Açık Rıza Metnini okudum. İncele Ticari İleti Onay Metnini okudum. İncele

  iFocus Teknoloji Yapay Zeka Çözümleri

  iFocus Teknoloji A.Ş. içinde zeka barındıran teknolojilere odaklanan, öncelikle IoT ve yakın gelecekteki IoE alanında ürün, çözüm ve danışmanlık hizmetleri ile faaliyet gösterecek bir teknoloji çözüm ortağıdır.

  Basında