Makine Öğrenme Teknolojileri

Ana Sayfa Makine Öğrenme Teknolojileri
iFocus

Makine Öğrenme Teknolojileri

Makine öğrenmesinin temel dayanağı, giriş verisini alabilen algoritmalar oluşturmak ve çıktıları yeni veriler ortaya çıktıkça güncellerken bir çıktıyı tahmin etmek için istatistiksel analiz kullanmaktır.


Makine öğreniminde yer alan süreçler, veri madenciliği ve tahmin modellemesinde olduğu gibi, kalıpları aramak ve program eylemlerini buna göre ayarlamak için veri aramayı gerektirir. Günümüzde birçok kişi, internetten alışveriş yapmaktan ve satın alma işlemleriyle ilgili reklamlar yayınlamaktan makine öğreniminin ne olduğunu bilmektedir. Bunun nedeni, öneri motorlarının neredeyse gerçek zamanlı olarak çevrimiçi reklam yayınını kişiselleştirmek için makine öğrenimini kullanmasıdır.
Makine öğrenmesi ile firmanızın verilerini kullanarak hedef kitlenize kişiselleştirilmiş pazarlama yapabilir, yeni hedef kiteleler araştırıp tanımlayabilirsiniz. Sadece pazarlama için değil, şirket içi süreçlerinizde de verilerinizi kullanarak daha verimli çalışabilirsiniz.


Şirketinizin geleceğini önce makine öğrenimi, RPA ve sonrasında yapay zeka ile birlikte şekillendirmek için bizimle iletişime geçin, deneyimli ifocus danışmanlarımız ihtiyaçlarınızı belirleyerek size uygun çözümleri sunsunlar.


Doğru kullanılan verilerle doğru hedeflere koşmak için, ifocus.