Soğuk Cüzdan

Ana Sayfa Soğuk Cüzdan
Soğuk Cüzdan

Soğuk Cüzdan

 
 
 

LEDGER NANO S

Güvenli Donanım Cüzdan

Ledger Nano S, kriptografik varlıkları depolamak ve dijital ödemeleri sağlamak için sağlam güvenlik özelliklerine dayanan bir Bitcoin, Ethereum ve Altcoins donanım cüzdanıdır. Herhangi bir bilgisayara (USB) bağlanır. Entegre cüzdan arayüzleri ile çalışır, Ledger Apps (ücretsiz Google Chrome uygulamaları). OLED ekranı üzerinden işlemlerinizi görebilir ve tuşlarla işlemlerinizi yönetir ve onaylayabilirsiniz.

 
 
 
 

Özellikler

 

ÇOKLU KRİPTO VARLIKLAR

Ledger Nano S ; Bitcoin, Litecoin, Ethereum ve diğer altcoinleri destekler: aynı donanım cüzdanında farklı kripto varlıklarınızı saklayabilirsiniz.

OLED EKRAN

Ekrandaki işlemleri kontrol edin ve cihazınızın üzerinde bulunan tuşları kullanarak onaylayın (kötü yazılımdan korumak için ikinci faktör).

 

GÜVENLİK

Gizli verileriniz asla ortaya çıkmaz: güçlü bir şekilde izole edilmiş bir ortamda güvenlidir , PIN kodunuz ile kilitlidir.

 

ÇOKLU UYGULAMALAR

FIDO® U2F, GPG ve SSH gibi tamamlayıcı uygulamalarını geliştirici olarak kullanın.

 

FIDO® SERTİFİKALI U2F

Ledger Nano S, Google, Dropbox, GitHub Veya Dashlane’de Bulunan FIDO® Universal Ikinci Faktör Kimlik Doğrulama Standardını Desteklemektedir.


YEDEKLEME & GERİ YÜKLEME
Hesaplarınız Bir Kurtarma Belgesinde Yedeklenir. Herhangi Bir Ledger Cihazında Veya (BIP39 / BIP44) Destekleyen Uyumlu Cüzdanlarda Kolayca Geri Yüklenir.