Ticari İleti Onayı

Ticari İleti Onayı

iFocus Teknoloji Hizmetleri A.Ş. tarafından Müşterilerin Kişisel Verilerinin İşlenmesine Yönelik Aydınlatma Metni ve 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve Ticari İletişim ve Ticari Elektronik İletiler Hakkında Yönetmelik uyarınca tarafıma ticari elektronik ileti gönderilmesine onay verir ve bu kapsamda kişisel verilerimin ve/veya https://www.ifocus.com.tr kullanımım sırasında oluşan kişisel verilerimin aşağıda amaçlar kapsamında işlenmesine açık rıza veririm.

iFocus Teknoloji Hizmetleri A.Ş. tarafından ihtiyaç ve tercihleri doğrultusunda tarafıma uygun indirimlerin, fırsatların ve özel tekliflerin belirlenebilmesi ve bu şirketlerin avantajlı ürün ve hizmetlerinden haberdar edilebilmem için “İzin Politikası” kapsamında kişisel verilerimin işlenmesini ve izin politikasında belirtilen taraflarla paylaşılmasını aksi tarafımca belirtilene kadar onayım mevcuttur.

* Kurumsal iletişim faaliyetlerinin planlanması ve icrası,
* Kurumsal pazarlama süreçlerinin planlanması ve icrası amacıyla veri analitiği çalışmalarının yapılması ve kişiye özel pazarlama faaliyetlerinin yürütülmesi,
* Kullanıcı memnuniyet aktivitelerinin planlanması ve icrası ve kullanıcı deneyiminin iyileştirilmesine yönelik faaliyetlerin yürütülmesi
* Hediye ve promosyon ve sair dergi/süreli yayın gönderimi

    İletişim Formu

    Aydınlatma Metnini okudum. İncele Açık Rıza Metnini okudum. İncele Ticari İleti Onay Metnini okudum. İncele

    iFocus Teknoloji Yapay Zeka Çözümleri

    iFocus Teknoloji A.Ş. içinde zeka barındıran teknolojilere odaklanan, öncelikle IoT ve yakın gelecekteki IoE alanında ürün, çözüm ve danışmanlık hizmetleri ile faaliyet gösterecek bir teknoloji çözüm ortağıdır.

    Basında