Yenifikirat Uygulaması

Ana Sayfa Yenifikirat Uygulaması
Yenifikirat

YeniFikirat

Yenifikirat.com, Dünyada Çok Kullanılan, Çalışanların Firmanın Geleceği İçin Yaptıkları İşte Farkındalık Oluşturma, Değişim Yaratma Üzerine Kurulu Bir İnovasyon Sistemidir.

Yenifikirat Altyapısı Firmada Kurumsal Yenilik Sistemini Kurmayı Amaçlamaktadır. İnovasyonun Kurum Kültürüne Yerleşmesine Destek Olacak Bir Sistemdir.

 

Şirketin Geleceği olan İnovasyonlar Yenifikirat altyapısı ile Kurum Çalışanları Tarafından oluşturulacaktır.Yenifikirat Altyapısının Amacı, Tüm Şirket Çalışanlarının Katkıda Bulunacağı Fikir Ve Öneri Havuzunun Oluşturulmasıdır.

 

Yenifikirat Altyapısı Kurumun Rekabet Gücünün Artırılması İçin Yenilikçi Fikirlerin Maliyetini Düşürmekte Ve İyi Fikirlerin Hayata Geçirilme Sürecini Hızlandırmaktadır. Yenifikirat Altyapısı, Kurumda Yeni Bilginin Yayılmasını, Yönetilmesini Sağlayacak Bir Platformdur.

Zamanın ötesine geçen fikirler, geleceğe hükmeder…

YeniFikirAt ile iyi fikirler, kazanılmaya değer!

Nasıl Çalışır?

Sorunuzu oluşturun, cevaplayacak kişileri ve gelen cevapları puanlayacak jüriyi seçin. Artık hazırsınız! Fikirler akmaya ve puanlanan fikirlerden en iyileri ön plana çıkmaya başladı bile!

 

  • Bulut Teknolojisi & Çevrimiçi Kullanım
  • Kiralama modeli ile uygun fiyat
  • Tamamen dijital altyapı
  • KVKK konusunda hassas ve güvenli
  • Hızlı ve pratik kullanım

Yeni Nesil Dijital İnovasyon Sistemi

Zamanın ötesine geçen fikirler,
geleceğe hükmeder…

Yenifikirat

YeniFikirAt, dünyada çok kullanılan, çalışanların yaptıkları işte farkındalık oluşturma, değişim yaratma üzerine kurulu, sofistike algoritmaya dayalı bir inovasyon sistemidir.

Sistemin Özellikleri

Sorun Havuzunda 218 Soru Kalıbı Bulunmaktadır. Bu Soru Kalıpları Ve Teknikleri ekiplere belli aralıklarla gönderilerek inovasyon Ekipleri Sürekli Dinamik Tutulacaklardır.

Aylık Olarak Sisteme 16 Pios İnovasyon Yapma Tekniklerinden 2 Tanesi ve 93 Farklı Pios İş Modelleri İçinden Aylık 3 Tanesi inovasyon ekiplerine gönderilir Ve Fikir Geliştirmede Bunları Kullanmaları İstenir.

İnovasyon Takımlarının Sisteme Verdikleri Cevaplar Aylık Olarak Yönetime Raporlanacaktır. Bu Ekiplerin Çalışma Motivasyonlarını Harekete Geçirecek Bir Enstrüman Olacaktır.

Sistemin İşleyişi İçinde Yaratıcı Kişiler Belirlenerek En Yaratıcı Ve Çözümcül Kişiler Belirlenerek Rolleri Güçlendirilecektir.

Yenilik Yönetiminin Dokümantasyonu Ve Kurumun İnovasyon Gelişimi İstatistiksel Olarak Kurumla Paylaşılır.

“Yenifikirat.com”, Çalışanların Firmayı İleri Hedeflerine Taşıma Konusundaki Yetkinliklerini Belirlemeye Yönelik Çok Çeşitli Analizler Ortaya Koymaktadır. Çalışanlar Ne Kadar Yenilikçi, İnovasyona Ne Kadar İlgili, Yenilik Sistemine Uyumlu mu? Gibi Soruların Cevapları Aylık İstatistiklerde Ortaya Çıkmaktadır.

Yenifikirat Altyapısı Oyunlaştırma Uygulamalarının Adaptedir. (Performansa Göre Rozet Verme Ve Ekranda En İyi 5 Fikrin Herkes Tarafından Beğeni Butonuyla Yarıştırılması) Kurumun İsteğine Bağlı Olarak İnovasyon Yarışmaları Düzenlenecektir.

Dijital Kırma Odası Oluşturulması Ve Tematik Olarak Kırma Seanslarının Yapılması Sağlanacaktır.

“Yenifikirat.com” Yenilikçi Modellerin Geliştirilmesi İçin Çapraz Departmanları Bir Araya Getirilerek Çarpışma Seansları Düzenleyecektir.

Çevresel Tarama Sistemi Programı Uygulanacaktır (Rakip Firmaların Taranması) Sisteme 20 adet inovasyon eğitim videosu konacak ve ekipler kendi şifreleri ile girip izleyeceklerdir.

Orta Vadede İnovasyonu Şirketin İK Yönetim Uygulamalarına Entegrasyonunu Sağlanacaktır. (İnovasyon Zekâ Analizinin İşe Alımda Kullanılması

  •